logo banner

کش و قوس و کار روی دستان حریف

در اجرای این حرکت و تکنیک یا به اصطلاح کش و قوس کردن حریف نکاتی را باید مدنظر داشته باشید. اول این که این تکنیک ریسکی نداره و یا حداکثر ریسک کمی داره

کش و قوس و کار روی دست‌ها در کشتی

در اجرای این حرکت و تکنیک یا به اصطلاح کش و قوس کردن حریف  نکاتی را باید مدنظر داشته باشید. اول این که این تکنیک ریسکی نداره و یا حداکثر ریسک کمی داره  و در صورتی که موفق به اجرای آن نشدید خطری برای شما ایجاد نمیکنه (فقط مراقب زیرگیری حریف در برگشت باشید)

تکنیک راحت و آسانی است که برای اجرا انرژی زیادی به اندازه زیرگیری نمیخواهد و در سالن میتوان این تکنیک را بدون خستگی زیادی بارها تمرین و مرور کرد. کلید اجرای این فن شامل درک میزان فشاری است که به حریف برای هل دادن او به عقب اعمال میکنید، تغییر مسیر و برگرداندن انفجاری مفصل ران است. وقتی که این موارد یکجا مدنظر و اعمال شوند جریف به راحتی امتیاز از دست میدهد.

وقتی که این تکنیک و تکنیک‌های دیگر مربوط به دست کار کردن را فراگرفتید تبدیل به یک کشتی گیر حرفه ای میشوید که با هر سبک کشتی مواجه شوید میتوانید مسابقه را به نفع خود تمام کنید.

سایت ورزشی کلاب اسپرت با آموزش هایی که در اختیار شما ورزش دوستان قرار میدهد امید وار است که بتواند سهم کوچکی در بیشترفت شما ایفا کند. 

مشاهده آموزش‌های بیشتر

 

 

مقالات مرتبط
;
درباره نویسنده
سعید نجفیان

سلام نجفیان هستم. مهندس کامپیوتر و عاشق کشتی و طراحی سایت. در حال حاضر کمک مربی کشتی هستم و دوست دارم روز به روز دانش خودم رو ارتقا بدم. امیدوارم مطالب سایت دوست داشته باشی و اگه کم و کاستی جایی دیدی بهم بگی تا سعی کنم مشکلش برطرف کنم. برای ارتباط با من هم میتونی در فرم زیر پیامت رو وارد کنی یا توی کانال تلگرام پیام بدی.

0 نظر در این مقاله

پاسخ بگذار

بازگشت به ابتدای صفحه