logo banner

کنده کشی و دفاع زیر در کشتی

در ویدئو زیر نحوه دفاع در مقابل زیرگیر حریف نمایش داده شده است. پس از زیرگیری حریف و گرفتن یک خم اگر سر حریف بیرون بود ابتدا سر حریف را به داخل برده و با دست ازاد پای حریف را میگیریم و با چرخشی که انجام میدهیم، زیرگیری او را خنثی و کسب امتیاز میکنیم:

در ویدئو زیر نحوه دفاع در مقابل زیرگیر و خم گیری حریف نمایش داده شده است.

پس از زیرگیری حریف و گرفتن یک خم اگر سر حریف بیرون بود ابتدا سر حریف را به داخل برده و دست نزدیک‌تر به بدن حریف در دور او انداخته میشود و  با دست ازاد پای حریف را میگیریم و با چرخشی و حرکت به پهلویی که انجام میدهیم، زیرگیری او را خنثی و کسب امتیاز میکنیم :.....................................................................................................................................................................................................................

 

 

مقالات مرتبط
;
درباره نویسنده
سعید نجفیان

سلام نجفیان هستم. مهندس کامپیوتر و عاشق کشتی و طراحی سایت. در حال حاضر کمک مربی کشتی هستم و دوست دارم روز به روز دانش خودم رو ارتقا بدم. امیدوارم مطالب سایت دوست داشته باشی و اگه کم و کاستی جایی دیدی بهم بگی تا سعی کنم مشکلش برطرف کنم. برای ارتباط با من هم میتونی در فرم زیر پیامت رو وارد کنی یا توی کانال تلگرام پیام بدی.

0 نظر در این مقاله

پاسخ بگذار

بازگشت به ابتدای صفحه